Micro Matic logo
Logg inn

Alle ansatte i Micro Matic

Her ser du hvem som jobber hos oss, og kontaktinformasjonen til den enkelte.

Lyst til å jobbe med oss?

Sjekk om vi har noen ledige stillinger.

Installasjon

Eilert Sundt

Account Manager Vestland
eilert.gerhard.sundt@micromatic.no41 36 75 42

Reidar Jensen

Account Manager Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland
reidar.jensen@micromatic.no91 75 01 75

Lars Roar Fallrø

Account Manager Viken, Oslo og Innlandet
lars.fallro@micromatic.no98 40 15 59

Stein Andor Sundve

Account Manager Rogaland og Agder
stein-andor.sundve@micromatic.no48 09 13 84

Christer Brekke Hansen

Account Manager Viken, Vestfold og Telemark
christer.brekke.hansen@micromatic.no91 68 79 74

Erik Korsbøen

Key Account Manager
erik.korsboen@micromatic.no99 20 37 47

Jan Tore Larsen

Account Manager Vest
jan.tore.larsen@micromatic.no91 61 37 99

Jarle Karlsen

Key Account Manager
jarle.karlsen@micromatic.no91 53 84 86

Ronny Solbraa-Bay

Salgssjef Installasjon
ronny.solbraa-bay@micromatic.no90 63 13 70

Inneklima og byggautomasjon

Nicholas Mathiassen Hagen

Account Manager Inneklima og Byggautomasjon
nicholas.hagen@micromatic.no40 00 41 56

Karl Petter Thorsen Johnson

Salgsingeniør Inneklima og Byggautomasjon
karl.petter.thorsen.johnson@micromatic.no41 32 53 94

Torkild Bøe

KAM Inneklima
torkild.boe@micromatic.no90 50 91 48

Thomas Thorkildsen

Leder Inneklima og Byggautomasjon
thomas.thorkildsen@micromatic.no92 02 21 22

Energi og Infra

Kjell Norberg

KAM Energi og Infra
kjell.norberg@micromatic.no91 14 73 71

Terje Buch

Account Manager Energi og Infra
terje.buch@micromatic.no91 84 68 09

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi og Infra
mikael.salsheden@micromatic.no41 79 38 10

André Gulliksen

Account Manager Energi og Infra
andre.gulliksen@micromatic.no92 40 42 60

Richard Berg

Account Manager Vest Energi og Infra
richard.berg@micromatic.no91 14 73 89

Remi Helland

Salgssjef Energi og Infra
remi.helland@micromatic.no48 11 39 98

Lars Erik Huseby

Account Manager
lars.huseby@micromatic.no47 93 25 30

Eric Risemark

Account Manager
eric.risemark@micromatic.no+46 733 560 258

Teknisk kundesenter og Ordre

Tom Krogsveen

Teknisk kunderådgiver
tom.krogsveen@micromatic.no66 77 57 50

Jørgen Lysgaard Lund

Teknisk kunderådgiver
jorgen.lysgaard.lund@micromatic.no66 77 57 50

Lars Alm

Teknisk kunderådgiver
lars.alm@micromatic.no66 77 57 50

Thomas Due-Sørensen

Leder Prosjekt og Teknisk Kundesenter
thomas.due-sorensen@micromatic.no66 77 57 50

Kristian Ørud

Teknisk kunderådgiver
kristian.orud@micromatic.no66 77 57 50

Preben Ven

Teknisk kunderåddgiver
preben.ven@micromatic.no66 77 57 50

Katinka Gjengedal Alm

Ordrespesialist
katinka.gjengedal.alm@micromatic.no93 62 58 47

Jon Gridset

Teamleder ordre
jon.gridset@micromatic.no92 88 92 77

Aziz Muradov

Ordrespesialist
aziz.muradov@micromatic.no94 47 34 49

Prosjekt

Thomas Hansen

Prosjektrådgiver/Fagleder KNX
thomas.hansen@micromatic.no91 18 13 05

Geir Lindøe

Prosjektrådgiver
geir.lindoe@micromatic.no91 39 51 98

Thomas Due-Sørensen

Leder Prosjekt og Teknisk Kundesenter
thomas.due-sorensen@micromatic.no466 74 741

Marius Lie

Prosjektrådgiver
marius.lie@micromatic.no95 55 77 91

Frida Kvigne

Prosjektingeniør
frida.kvigne@micromatic.no91 11 35 25

Aleksander Schie

Prosjektrådgiver
aleksander.schie@micromatic.no40 64 48 87

Edyta Løvschall

Prosjektkoordinator
edku@micromatic.no46 84 39 47

Idar Hersvik

Prosjektrådgiver/Fagleder strømskinner
idar.hersvik@micromatic.no97 73 82 69

Atle Tveit

Prosjektingeniør/Ordrespesialist
atle.tveit@micromatic.no47 93 44 76

Jonas Strømsnes Gundersen

Prosjektingeniør
jonas.gundersen@micromatic.no46 90 10 16

Reidar Johansen

Prosjektingeniør
reidar.johansen@micromatic.no91 51 79 25

Tjenester

Espen Rønningen

Teamleder Tjenester
espen.ronningen@micromatic.no47 62 92 84

Kenneth Holst

Tekniker/programmerer
kenneth.holst@micromatic.no91 53 35 17

Jan Erik Ulvund Stenseth

Serviceingeniør
jan.erik.stenseth@micromatic.no95 79 40 35

Hans-Jakob Risnes

Servicetekniker/Prosjektsupport
hans.jakob.risnes@micromatic.no95 77 37 11

Produkt og Forretningsutvikling

Odd Kristian Greaker

Produktsjef Smarthus
odd.kristian.greaker@micromatic.no90 08 87 37

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi
mikael.salsheden@micromatic.no41 79 38 10

Monika Jacobsen

Produktinformasjonsansvarlig
monika.jacobsen@micromatic.no46 76 59 94

Tommy Ngo

Produktansvarlig
tommy.ngo@micromatic.no99 35 36 78

Hallvard Moholdt

Løsningsansvarlig
hallvard.moholdt@micromatic.no93 02 49 99

Jonas Henni Normann

Direktør Produkt og Forretningsutvikling
jonas.normann@micromatic.no93 42 16 87

Petter Johansen

Forretningsutvikler
petter.johansen@micromatic.no92 86 95 78

Lager og logistikk

Helene Varmann Tjørswaag

Logistikksjef
helene.varmann.tjorswaag@micromatic.no97 75 56 20

Roy Olav Jensen

Lagermedarbeider
roy.jensen@micromatic.no

Pål Brenne

Lagermedarbeider
pal.brenne@micromatic.no

Michael Eder

Lagermedarbeider
michael.eder@micromatic.no

Kittil Andreas Stovern

Lagermedarbeider
kittil.andreas.stovern@micromatic.no

Sindre Berg-Jacobsen

Lagermedarbeider
sindre.berg-jacobsen@micromatic.no

Marked og Digital

Marlene Krogstad

Digital Manager
marlene.krogstad@micromatic.no93 66 89 01

Brage Svensli

System- og utviklingsansvarlig IT
brage.svensli@micromatic.no91 81 02 06
Tone Hofsli

Tone Hofsli

Grafisk designer
tone.hofsli@micromatic.no91 76 77 14

Øystein Væringsaasen

Leder Marked
oystein.varingsaasen@micromatic.no94 28 74 93

Eva Sophie Ørvik

Digital markedsfører
eva.oervik@micromatic.no98 80 46 27

Administrasjon og Finans

Kjetil Kaldestad

Administrerende Direktør
kjetil.kaldestad@micromatic.no96 62 60 00

Vibeke C. Reiling

HR-Direktør
vibeke.reiling@micromatic.no92 02 98 88

Nina Bjerkeengen

Regnskapsansvarlig
nina.bjerkeengen@micromatic.no95 98 52 46

Janne Stubban

Regnskapsmedarbeider
janne.stubban@micromatic.no90 72 32 77

Torjus Mjelde Grimsrud

Controller
torjus.grimsrud@micromatic.no45 06 63 99

Vi benytter informasjonskapsler (cookies) på våre nettsider for å gi deg best mulig brukeropplevelse og for å sikre at vår netthandelsløsning fungerer optimalt. Ved å trykke 'Godta' godkjenner du bruken av cookies.
Les vår personvernerklæring.