Micro Matic logo
Logg inn

Alle ansatte i Micro Matic

Her ser du hvem som jobber hos oss, og kontaktinformasjonen til den enkelte.

Lyst til å jobbe med oss?

Sjekk om vi har noen ledige stillinger.

Installasjon

Eilert Sundt

Account Manager Vestland
eilert.gerhard.sundt@micro-matic.no41 36 75 42

Reidar Jensen

Account Manager Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland
reidar.jensen@micro-matic.no91 75 01 75

Runar Forås

Account Manager Nord-Norge
runar.foras@micro-matic.no90 55 47 49

Lars Roar Fallrø

Account Manager Viken, Oslo og Innlandet
lars.fallro@micro-matic.no98 40 15 59

Stein Andor Sundve

Account Manager Rogaland og Agder
stein-andor.sundve@micro-matic.no48 09 13 84

Christer Brekke Hansen

Account Manager Viken, Vestfold og Telemark
christer.brekke.hansen@micro-matic.no91 68 79 74

Erik Korsbøen

Account Manager Sør/Øst
erik.korsboen@micro-matic.no99 20 37 47

Jan Tore Larsen

Account Manager Vest
jan.tore.larsen@micro-matic.no91 61 37 99

Ronny Solbraa-Bay

Salgssjef Installasjon
ronny.solbraa-bay@micro-matic.no90 63 13 70

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00

Teknisk kundesenter og innesalg

Tom Krogsveen

Teknisk kunderådgiver
tom.krogsveen@micro-matic.no66 77 57 50

Jørgen Lysgaard Lund

Teknisk kunderådgiver
jorgen.lysgaard.lund@micro-matic.no66 77 57 50

Lars Alm

Teknisk kunderådgiver
lars.alm@micro-matic.no66 77 57 50

Thomas Due-Sørensen

Leder Prosjekt og Teknisk Kundesenter
thomas.due-sorensen@micro-matic.no66 77 57 50

Kristian Ørud

Teknisk kunderådgiver
kristian.orud@micro-matic.no66 77 57 50

Preben Ven

Teknisk kunderåddgiver
preben.ven@micromatic.no

Prosjekt og tjenester

Thomas Hansen

Fagleder Prosjekt
thomas.hansen@micro-matic.no91 18 13 05

Geir Lindøe

Prosjektrådgiver
geir.lindoe@micro-matic.no91 39 51 98

Espen Rønningen

Tekniker/programmerer
espen.ronningen@micro-matic.no47 62 92 84

Kenneth Holst

Prosjektrådgiver/programmerer
kenneth.holst@micro-matic.no91 53 35 17

Thomas Due-Sørensen

Leder Prosjekt og Teknisk Kundesenter
thomas.due-sorensen@micro-matic.no466 74 741

Marius Lie

Prosjektrådgiver
marius.lie@micro-matic.no95 55 77 91

Frida Kvigne

Prosjektingeniør
frida.kvigne@micro-matic.no91 11 35 25

Katinka Gjengedal Alm

Prosjektingeniør
katinka.gjengedal.alm@micro-matic.no93 62 58 47

Jan Erik Ulvund Stenseth

Serviceingeniør HVAC
jan.erik.stenseth@micro-matic.no95 79 40 35

Aleksander Schie

Prosjektrådgiver
aleksander.schie@micro-matic.no40 64 48 87

Energi og Infra

Kjell Norberg

Salgssjef Energi og Infra
kjell.norberg@micro-matic.no91 14 73 71

Terje Buch

Account Manager Energi og Infra
terje.buch@micro-matic.no91 84 68 09

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi og Infra
mikael.salsheden@micro-matic.no41 79 38 10

André Gulliksen

Account Manager Energi og Infra
andre.gulliksen@micro-matic.no92 40 42 60

Richard Berg

Account Manager Vest Energi og Infra
richard.berg@micro-matic.no91 14 73 89

Inneklima og byggautomasjon

Nicholas Mathiassen Hagen

Prosjektingeniør Inneklima og Byggautomasjon
nicholas.hagen@micro-matic.no40 00 41 56

Karl Petter Thorsen Johnson

KAM Byggautomasjon
karl.petter.thorsen.johnson@micro-matic.no41 32 53 94

Torkild Bøe

KAM Inneklima
torkild.boe@micro-matic.no90 50 91 48

Thomas Thorkildsen

Leder Inneklima og Byggautomasjon
thomas.thorkildsen@micro-matic.no92 02 21 22

Produkt

Aleksander Ødegård

Leder Produktavdelingen
aleksander.odegard@micro-matic.no99 04 17 39

Odd Kristian Greaker

Produktsjef Smarthus
odd.kristian.greaker@micro-matic.no90 08 87 37

Hans Fredrik Rønning

Produktsjef Lysstyring og Installasjonsmateriell
hans.fredrik.ronning@micro-matic.no97 73 19 25

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi
mikael.salsheden@micro-matic.no41 79 38 10

Monika Jacobsen

Produktinformasjonsansvarlig
monika.jacobsen@micro-matic.no46 76 59 94

Kristian Trainer

Løsningsansvarlig næringsbygg
kristian.trainer@micro-matic.no

Tommy Ngo

Produktansvarlig
tommy.ngo@micro-matic.no99 35 36 78

Deivede Ramalho Riberia

Produktinformasjonsansvarlig (vikar)
deivede.pereira@micro-matic.no40 28 40 20

Hallvard Moholdt

Løsningsansvarlig
hallvard.moholdt@micromatic.no93 02 49 99

Marked

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00
Tone Hofsli

Tone Hofsli

Grafisk designer
tone.hofsli@micro-matic.no91 76 77 14

Siri Vikenes

Digital forretningsutvikler
siri.vikenes@micro-matic.no91 64 74 67

Øystein Væringsaasen

Teamleder Marked
oystein.varingsaasen@micro-matic.no94 28 74 93

Lager og logistikk

Helene Varmann Tjørswaag

Logistikksjef
helene.varmann.tjorswaag@micro-matic.no97 75 56 20

Roy Olav Jensen

Lagermedarbeider
roy.jensen@micro-matic.no

Ole Henrik Guttormsen

Lagermedarbeider
ole.henrik.guttormsen@micro-matic.no

Pål Brenne

Lagermedarbeider
pal.brenne@micro-matic.no

Michael Eder

Lagermedarbeider
michael.eder@micro-matic.no

Edyta Løvschall

Lagermedarbeider
edyta.lovschall@micro-matic.no46 84 39 47

Kittil Andreas Stovern

Lagermedarbeider
kittil.andreas.stovern@micro-matic.no

Sindre Tjørswaag

Lagermedarbeider
sintjo@micro-matic.no

Natalia Løvschall

Lagermedarbeider
natalia.lovschall@micro-matic.no

Finans

Cecilie Vivette Arnet

Kundekonsulent
cecilie.arnet@micro-matic.no40 85 50 91

Nina Bjerkeengen

Regnskapsansvarlig
nina.bjerkeengen@micro-matic.no95 98 52 46

Janne Stubban

Regnskapsmedarbeider
janne.stubban@micro-matic.no90 72 32 77

Torjus Mjelde Grimsrud

Controller
torjus.grimsrud@micro-matic.no45 06 63 99

Forretningsutvikling

Jonas Normann

Direktør Forretningsutvikling
jonas.normann@micromatic.no93 42 16 87

Petter Johansen

Forretningsutvikler
petter.johansen@micro-matic.no92 86 95 78

Digital

Brage Svensli

System- og utviklingsansvarlig IT
brage.svensli@micro-matic.no91 81 02 06

Harmandip Singh Gosal

IT-konsulent
harmandip.gosal@micro-matic.no46 82 29 30

Ledelsen

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00

Aleksander Ødegård

Leder Produktavdelingen
aleksander.odegard@micro-matic.no99 04 17 39

Jonas Normann

Direktør Forretningsutvikling
jonas.normann@micromatic.no93 42 16 87

Vi benytter informasjonskapsler (cookies) på våre nettsider for å gi deg best mulig brukeropplevelse og for å sikre at vår netthandelsløsning fungerer optimalt. Ved å trykke 'Godta' godkjenner du bruken av cookies.
Les vår personvernerklæring.