Micro Matic logo

Alle ansatte i Micro Matic

Her ser du hvem som jobber hos oss, og kontaktinformasjonen til den enkelte.

Lyst til å jobbe med oss? Sjekk om det er noen ledige stillinger.

Salg Elektro

Eilert Sundt

Distriktssjef Vestland
eilert.gerhard.sundt@micro-matic.no41 36 75 42

Reidar Jensen

Distriktssjef for Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland
reidar.jensen@micro-matic.no91 75 01 75

Lars Roar Fallrø

Distriktssjef Viken, Oslo og Innlandet
lars.fallro@micro-matic.no98 40 15 59

Stein Andor Sundve

Distriktssjef for Rogaland og Agder
stein-andor.sundve@micro-matic.no48 09 13 84

Erik Korsbøen

Account manager Sør/Øst
erik.korsboen@micro-matic.no99 20 37 47

Jan Tore Larsen

Account Manager Vest
jan.tore.larsen@micro-matic.no91 61 37 99

Ronny Solbraa-Bay

Salgssjef Elektro
ronny.solbraa-bay@micro-matic.no90 63 13 70

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00

Runar Forås

Distriktssjef Nord-Norge
runar.foras@micro-matic.no90 55 47 49

Kristian Rask

Distriktssjef for Viken, Vestfold og Telemark
kristian.rask@micro-matic.no95 52 11 56

Teknisk kundesenter

Jørgen Lysgaard Lund

Teknisk kunderådgiver
jorgen.lysgaard.lund@micro-matic.no66 77 57 50

Lars Alm

Teknisk kunderådgiver
lars.alm@micro-matic.no66 77 57 50

Tom Krogsveen

Teknisk kunderådgiver
tom.krogsveen@micro-matic.no66 77 57 50

Michael Knudsen

Teknisk kunderådgiver
michael.knudsen@micro-matic.no66 77 57 50

Aleksander Schie

Teknisk kunderådgiver
aleksander.schie@micro-matic.no66 77 57 50

Petter Johansen

Leder kundesenter/Teknisk sjef
petter.johansen@micro-matic.no66 77 57 50

Christer Brekke Hansen

Teknisk kunderådgiver
christer.brekke.hansen@micro-matic.no66 77 57 50

Prosjekt

Thomas Hansen

Fagleder Prosjekt
thomas.hansen@micro-matic.no91 18 13 05

Geir Lindøe

Prosjektrådgiver
geir.lindoe@micro-matic.no91 39 51 98

Kjetil Skjennum

Prosjektrådgiver
kjetil.skjennum@micro-matic.no47 67 62 76

Espen Rønningen

Tekniker/programmerer
espen.ronningen@micro-matic.no47 62 92 84

Kenneth Holst

Prosjektrådgiver/programmerer
kenneth.holst@micro-matic.no91 53 35 17

Energi

Kjell Norberg

Salgssjef Energi
kjell.norberg@micro-matic.no91 14 73 71

Terje Buch

Salgsrepresentant Energi
terje.buch@micro-matic.no91 84 68 09

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi
mikael.salsheden@micro-matic.no41 79 38 10

André Gulliksen

Salgsrepresentant Energi
andre.gulliksen@micro-matic.no92 40 42 60

Richard Berg

Distriktssjef Vest Energi
richard.berg@micro-matic.no91 14 73 89

HVAC

Nicholas Mathiassen Hagen

Salgsingeniør inneklima og styring
nicholas.hagen@micro-matic.no40 00 41 56

Karl Petter Thorsen Johnson

Distriktssjef HVAC
karl.petter.thorsen.johnson@micro-matic.no41 32 53 94

Frida Kvigne

Prosjektingeniør HVAC
frida.kvigne@micro-matic.no91 11 35 25

Jan Erik Ulvund Stenseth

Serviceingeniør HVAC
jan.erik.stenseth@micro-matic.no95 79 40 35

Katinka Gjengedal Alm

Prosjektingeniør HVAC
katinka.alm@micro-matic.no93 62 58 47

Produkt

Aleksander Ødegård

Leder Produktavdelingen
aleksander.odegard@micro-matic.no99 04 17 39

Odd Kristian Greaker

Produktsjef Smarthus
odd.kristian.greaker@micro-matic.no90 08 87 37

Hans Fredrik Rønning

Produktsjef Lysstyring og Installasjonsmateriell
hans.fredrik.ronning@micro-matic.no97 73 19 25

Mikael Salsheden

Produktsjef Energi
mikael.salsheden@micro-matic.no41 79 38 10

Monika Jacobsen

Produktinformasjonsansvarlig
monika.jacobsen@micro-matic.no46 76 59 94

Kristian Trainer

Løsningsansvarlig næringsbygg
kristian.trainer@micro-matic.no

Marked

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00
Tone Hofsli

Tone Hofsli

Grafisk designer
tone.hofsli@micro-matic.no91 76 77 14

Siri Vikenes

Digital forretningsutvikler
siri.vikenes@micro-matic.no91 64 74 67

Øystein Væringsaasen

Markedskoordinator
oystein.varingsaasen@micro-matic.no94 28 74 93

Johanne Skaatun

Digital markedsfører
johanne.skaatun@micro-matic.no48 00 37 91

Lager og logistikk

Helene Varmann Tjørswaag

Logistikksjef
helene.varmann.tjorswaag@micro-matic.no97 75 56 20

Roy Olav Jensen

Lagermedarbeider
roy.jensen@micro-matic.no

Ole Henrik Guttormsen

Lagermedarbeider
ole.henrik.guttormsen@micro-matic.no

Pål Brenne

Lagermedarbeider
pal.brenne@micro-matic.no

Michael Eder

Lagermedarbeider
michael.eder@micro-matic.no

Edyta Anna Løvschall

Lagermedarbeider
edyta.kudlacz@micro-matic.no46 84 39 47

Kittil Andreas Stovern

Lagermedarbeider
kittil.andreas.stovern@micro-matic.no

Finans

Cecilie Vivette Arnet

Kundekonsulent
cecilie.arnet@micro-matic.no40 85 50 91

Nina Bjerkeengen

Regnskapsansvarlig
nina.bjerkeengen@micro-matic.no95 98 52 46

Janne Stubban

Regnskapsmedarbeider
janne.stubban@micro-matic.no

Ledelsen

Tomm Karlsen

Administrerende direktør
tomm.karlsen@micro-matic.no90 69 26 38

Steinar Bakke

Salgs- og markedsdirektør
steinar.bakke@micro-matic.no93 46 41 00

Aleksander Ødegård

Leder Produktavdelingen
aleksander.odegard@micro-matic.no99 04 17 39

Vi benytter informasjonskapsler (cookies) på våre nettsider for å gi deg best mulig brukeropplevelse og for å sikre at vår netthandelsløsning fungerer optimalt. Ved å trykke 'Godta' godkjenner du bruken av cookies.
Les vår personvernerklæring.