Micro Matic logo

Distriktssjefer

Her finner du distriktssjefene for Elektro i Micro Matic

Jan Tore Larsen

Account Manager Vest
jan.tore.larsen@micro-matic.no91 61 37 99

Erik Korsbøen

Account manager Sør/Øst
erik.korsboen@micro-matic.no99 20 37 47

Jonas Konst

Distriktssjef Nordland, Troms og Finnmark
jonas.konst@micro-matic.no45 20 81 31

Reidar Jensen

Distriktssjef for Møre og Romsdal, Trøndelag og Nordland
reidar.jensen@micro-matic.no91 75 01 75

Eilert Sundt

Distriktssjef Vestland
eilert.gerhard.sundt@micro-matic.no41 36 75 42

Stein Andor Sundve

Distriktssjef for Rogaland og Agder
stein-andor.sundve@micro-matic.no48 09 13 84

Lars Roar Fallrø

Distriktssjef Viken, Oslo og Innlandet
lars.fallro@micro-matic.no98 40 15 59

Kristian Rask

Distriktssjef for Viken, Vestfold og Telemark
kristian.rask@micro-matic.no95 52 11 56

Vi benytter informasjonskapsler (cookies) på våre nettsider for å gi deg best mulig brukeropplevelse og for å sikre at vår netthandelsløsning fungerer optimalt. Ved å trykke 'Godta' godkjenner du bruken av cookies.
Les vår personvernerklæring.